Казкова Прага!

Маршрут туру

Львів – Прага – Дрезден – Львів 

Акція:
Дати виїздів:
Ціна:
Діє до:
Ціна діє тільки при замовленні екскурсії:
«Дрезден – столиця Саксонії»
LastMinute
03.11
42 €
01.11.2017
17.11
45 €
01.12
15.12

37 €
10.11.2017
22.12   12.01
36 €
19.01   02.02
34 €
 

1 день

19:00 - збір групи
19:30 - виїзд зі Львова. 
Перетин кордону з Польщею. Нічний переїзд в Прагу.

2 день

Переїзд в Прагу, столицю Чеської республіки. 
По приїзду оглядова екскурсія (використання громадського 
транспорту за свій рахунок)"Вулицями Старого міста". 
Ця екскурсія дозволить Вам в короткий час ознайомитись з історичними районами Праги та її чудовими пам’ятками архітектури. Ви пройдетесь лабіринтами Вулиць Старого міста,і побуваєте у найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській та Староміській площах, на Карловому мості. Ви побачите відомий Орлой - празькі куранти, Тинський храм, будинок, де народився письменник Франц Кафка. На Карловому мості, торкаючись до скульптури Яна Непомуцького, Ви загадаєте бажання, котре, згідно переказам, обов’язково здійсниться.
Вільний час в Празі.

1 2 3
Факультативно: екскурсія Празьким Градом  (13 €). 
Празький Град  — найбільша фортеця Чехії, що простягується уздовж вершини пагорба на лівому березі Влтави. Це великий історико-культурний центр країни, заснований ще у 9 столітті. Ви побачите Градчанську площу, Шварценберзький та Лобковіцький палаци, Штернбергський рплпц і чудовий архиєпископський палац 16 століття, Терезіанський палац ,Королівський сад. Всередину Граду з Градчанської площі ведуть парадні ворота, біля яких виставлена почесна варта, з якими так полюбляють фотографуватися туристи. Далі, у другий двір, ведуть барочні ворота Матіаша. У третьому дворі — найдавнішій частині Граду — знаходиться відомий кафедральний собор Св. Віта !!! Ця приголомшлива готична споруда вважається «візитною карткою» міста, а його найстаровинніша частина, каплиця Св. Вацлава, в якій у 932 році був похований «народний чеський святий», великим центром паломництва!!!
У вільний час ми пропонуємо Вам екскурсії :"Прогулянка по Влтаві" (26 € дорослі/21 € дітидо 11.99 років). 
Після прогулянок по історичній Празі ми дойдемо до берегу Влтави, де Вас буде очікувати зручний катер з кондиціонером. Вам запропонують довгоочікуваний  аперитив та рясний шведський стіл з широким вибором холодних закусок та гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда Ви порините у двохгодинну прогулянку Влтавою, любуючись неймовірною красою   історичних пам’ятників та будівель на берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград та ін. Ввечері повернення в готель (використання громадського транспорту за свій рахунок).
Містична Прага (12 €)
Коли тільки заходить сонце, у Старом Граді на вулицю виходяь справжні  празькі привиди. Вони спокійно гуляють, когось лякають, а з кимось навіть намагаються поспілкуватись. В цьому місті безліч таємничих легенд, магічних історій.  Ви зможете взяти участь у містичному спектаклі, просочитися духом середньовічної Праги та її старовиною. Ця екскурсія костюмована, цікава, неповторна. У Вас буде можливість розгадати секрети алхіміків, тамплієрів, магів.
Ночівля (Вечірнє поселення в готель).

3 день

Сніданок. Виселення з готелю.Вільний час.Факультативно пропонуємо:Рекомендуємо екскурсію в Дрезден - столицю Саксонії (32 € дорослі / 26 € діти до 11.99 років).Своїх відвідувачів Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій і сучасності. Прогулюючись по центру міста, з його колишньою резиденцією саксонських курфюрстів королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів і хорів зі світовим ім'ям.

1 2 3
Вільний час. 
Пропонуємо:Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (21 € дорослі / 11 € діти до 11.99 років) - одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчих мистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сикстинська мадонна» Рафаеля.Одна з найкрасивіших екскурсій Саксонська Швейцарія (20 євро), що дозволяє Вам познайомитися з таємничим прикордонним районом Богемії і Саксонії, який завдяки своїй унікальній природі, химерними скелями, водоспадами, річками, приголомшливими фортецями, оглядовими майданчиками і затишними селами не випадково отримав назву Саксонська Швейцарія .Збір групи.Виїжджаємо в сторону українського кордону.

4 день

Прибуття до Львова (біля 12:00)
 
Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20! 

Для туру відкривається віза Чеської Республіки.
З офіційною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Генерального консульства Чеської Республіки. 
Інструкція по прийому/подачі документів на візу ви зможете знайти ↓ТУТ↓


Для  власників мультивізи:
• ОБОВ’ЯЗКОВО РОЗПИСКА  
У вартість туру  входить:  
• Проїзд автобусом ЄВРО класу;
• Супроводження керівником групи;
• Проживання на маршруті: готель 3* туристичного класу (1 ніч в Празі);
• Харчування - сніданки;
• Оглядові екскурсії по містам: Прага.
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ: 
• Додаткові факультативні екскурсії по програмі;
• Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
• Курортний збір 5 євро .
• Страхування - від 35 грн. - обов’язкове.
• Проїд у громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди, вечері);
Вартість візи при бронюванні туру:

Місто подачі

Консульський збір (Євро)

Сервісний збір візового центру
+
Кур’єрські та банківські послуги
(оплачується в гривнях по курсу Туроператора)

Візова підтримка
(оплата в гривнях на розрахунковий рахунок Туроператора)

Дорослі

Діти, студенти на стаціонарі до 26 років, пенсіонери
(при наявності відповідних документів)

При бронюванні автобусного туру

При бронюванні туру для індивідуальних туристів

Львів, Ужгород, Київ

35 
(оплачується представнику компанії на місці подачі)

-

22 Євро
(оплачується представнику компанії на місті подачі)

-

5 Євро

Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса

35 
(оплачується безпосередньо у візовому центрі)

-

22 Євро
(оплачується безпосередньо у візовому центрі)

-

5 Євро

*В зв’язку з постійною зміною курсу валют  просимо уточнювати курс у день перед  подачою документів туристів
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ. 
ВАЖЛИВО:
1. Обов’язковий депозит на акційну ціну 20 євро!
2. Доплата за одномістне розміщення + 20 євро /тур - стандартні дати.
3. Дата прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення.
4. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
5. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
6. Компанія-ОПЕРАТОР лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
7. Увага програма туру може змінюватись на НР, Різдво, Травневі свята.
8. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на мейл: adriaticlviv@gmail.com
9. Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
10. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
11. «В мене день народження». Для Всіх туристів, в кого день народження в турі, компанія «Адріатик Тревел» надається можливість обрати подарунок, в якості безкоштовного відвідування 1 факультативної екскурсії (із запропонованих туроператором.) Дана пропозиція діє при бронюванні по стандартній ціні (згідно таблиці). Подарункова екскурсія не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп.
12. Місця в автобусі розприділяються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті за 2-3 дня до виїзду. Послуга «Комфортне місце з 1-12 місце» – можлива для замовлення, по вартості + 10 євро з людини додатково. Замовляється при бронюванні туру(вказувати в примітках).
13. VIP SERVICE – зустріч туристів на з/д вокзалі представниками компанії «Адріатик Тревел». Доставка багажу в камеру зберігання. Трансфер на обід в центр, в один з ресторанів/бістро м. Львова (оплата за обід на місті)». Трансфер на оглядову екскурсію по м. Львову. По закінченню екскурсії зворотній трансфер на вокзал для зустрічі з групою. Вартість послуги: 25€(1-2 ос.). При необхідності можлива послуга - бронювання номеру в готелях Львова. Вартість за готель оплачується при заселенні.
14. Інфолист. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру. Даний інфолист можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
15. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL /TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру нема, просимо попереджувати туристів, що можлива доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 

ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 10+1 керівник.
2. Кількість туристів менше – не рахується групою, і бронюються по стандартній вартості в таблиці, або по акції якщо такі є в наявності.
3. При бронюванні організованої групи:- від 10-15 ос. обов’язкова 1 факультативна екскурсія запропонована туроператором на вибір.- від 16-25 ос. 2 факультативні екскурсії обов’язкові, запропоновані туроператором на вибір.- більше 26 ос. 3 факультативні екскурсії обов’язкові, запропоновані туроператором на вибір.
4. Організована група повинна відвідувати факультативні екскурсії в повному обсязі групи.
5. Факультатив оплачується до виїзду туру, туроператору.
6. Безкоштовні місця для керівників організованих груп на регулярні тури: 10+1; 15+1; 20+1; Керівник організованої групи отримує 1 безкоштовне місце.
7. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за вийнятком вхідних квитків в об’єкти.
ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.
Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах.(за вийнятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі після основної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Добавити коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду