Так буває раз на рік: ЧОМУ МИ ВІДДАЄМО ТУР В ПРИБАЛТИКУ ВСЬОГО ЗА 10 ЄВРО? Це не опечатка

Так буває раз на рік: ЧОМУ МИ ВІДДАЄМО ТУР В ПРИБАЛТИКУ ВСЬОГО ЗА 10 ЄВРО? Це не опечатка
  
ПРИБАЛТИКА ВСЬОГО ЗА 10 ЄВРО* 
                     для власників віз!!!
*тур з обовязком
 
1 день:: Четвер
Подарунок фірми – пішохідна екскурсія по Львову.

13:30 - Збір групи на залізничному вокзалі.

14:00 - Виїзд зі Львова.

Переїзд територією Польщі до Латвії. Нічний переїзд.
 
2 день:: П’ятниця
Прибуття в Ригу.
Оглядова екскурсія «Рига – відпочинь без метушні». Рига завжди була «старшим братом» у своєму невеликому Балтійському сімействі.

Це місто дивним чином поєднує свій іграшковий, який ніби зійшов з середньовічних гравюр, історичний центр, щедру красу, нескінченну елегантність та невгамовний фюжн старого і нового. Воно вирує, велелиться, притягує тисячі туристів та непомітно закохує їх в себе. Архітектура Риги – це  наче квінтесенція кращого, що було в Європі. Тому і іменують її «півничним Парижем», а ще комусь вона нагадує затишну Прагу, розкішний Відень, так як тут уживається імперська розкіш і провінційна тиша. В Риги настільки потужний шарм, що сприйняти його можна лише під акомпонемент знаменитого чорного Ризького бальзаму. Проте в кожного своя Рига. Не вірите? Переконайтесь! Вільний час. Рекомендуємо:
- продовжити знайомство з Ригою - «Юрмала - місто на хвилі» (20€ дорослі, 15€ діти до 16 років).
Балтійське море обіймає Латвію, немов турботлива нянечка дитини. І в центрі її обіймів «перлина» Латвії і всієї Прибалтики – Юрмала, курортне місто з давніми, традиціями. Це місце, де стомлений життям городянин знову може відчути, що він - дитя природи. Неймовірної краси природа, освіжаюче морське повітря з ароматом сосен п'янить і переповнює легені, очам дає відпочити морська синява, а ступні ніг занурюються в м'який золотистий пісок ... Юрмала - це місце для зустрічей, місце для відпочинку, місце для любові, романтики морського заходу і місце, куди хочеться повернутися.
Поселення в готель. Ночівля.
 3 день:: Субота
Сніданок. Рекомендуємо: - екскурсію «Таллінн – середньовічна скарбниця Естонії» (30€). Прийшла пора познайомитись з Естонією! Ця маленька північна країна може здивувати навіть завзятих туристів. Вона являє собою справжнє джерело цікавих пам'яток! Чарівна природа, романтичні острова, мальовничі маєтки. І звичайно, Таллінн! Середньовічний, чарівний, зворушливий. У нього просто не можна не закохатися. Дивовижна архітектура, постійне відчуття казки та чаклунства - все це Таллінн. Таллінн - це одне з небагатьох європейських міст, що зберегло свій оригінальний стиль і архітектуру. Його по праву називають найромантичнішою столицею Прибалтики. Ймовірно, саме тому він такий привабливий для туристів, які скучили за тихими душевними вуличками і розмірено-вальяжним життєвим ритмом. Це воістину багата земля, увінчана неперевершеними архітектурними пам'ятками древнього і середньовічного зодчества. Пориньте в цю казку і тоді ви дізнаєтеся багато секретів. Вільний час. Повернення до Риги. Ночівля.
4 день:: Неділя
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Вільнюса. Оглядова екскурсія «Вільнюс - серце Литви». Вільнюс є однією з найцікавіших та найкрасивіших столиць Східної та Центральної Європи. Маленькі вулички, старовинні будівлі надають місту аромат середньовічної давнини і неповторний затишок. Старе місто увібрало в себе різні культурні віяння і на сьогоднішній день визнане ЮНЕСКО найбільшим історичним архітектурним комплексом у Східній Європі. Підкоріть серце нової Європи! Вільний час. Рекомендуємо:
- екскурсію «Тракай - маленьке місто з великою історією» (25€).

Захоплююча поїздка в одне із найзнаменитіших містечок Литви з фортецею хрестоносців на озері - місто Тракай. "Якщо на землі є рай, то він знаходиться в Тракай". Це слова легенди світового балету Майї Плісецької, почесної громадянки міста. Насправді, Тракай - це унікальний куточок, оточений озерами і часто порівнюваний з Венецією. У будь-який час року це улюблене місце відпочинку вільнюсцев і численних туристів. Тракай - одна зі столиць Великого Князівства Литовського і стверджують, що побувати в Литві і не відвідати легендарний Тракайський замок – означає не побувати в Литві.

Виїзд з Вільнюса - 18:00. Повернення на Україну. Нічний переїзд.

 
5 день:: Понеділок
Приїзд до Львова. (Орієнтовно до 10:00).
ЗВИЧАЙНА ЦІНА ТУРУ - 95 ЄВРО! АЛЕ СЬОГОДНІ ДЛЯ ВАС ЛИШЕ 10 ЄВРО!!!
Так буває раз на рік: ЧОМУ МИ ВІДДАЄМО ТУР В ПРИБАЛТИКУ ВСЬОГО ЗА 10 ЄВРО? Це не опечатка
Так буває раз на рік: ЧОМУ МИ ВІДДАЄМО ТУР В ПРИБАЛТИКУ ВСЬОГО ЗА 10 ЄВРО? Це не опечатка
Добавити коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду