Експрес в Татри: Словаччина + Польща

нь 1 21:30 - збір групи.
22:00 - виїзд зі Львова на кордон. Нічний переїзд територією Словаччини.
День 2 Прибуття у Низькі Татри. 
Сьогодні Ти матимеш можливість розслабитись у термальних басейнах Бешенева. Гарячі води, басейн з хвилями, відкриті та закриті басейни. Бешенева - це все, що потрібно для повного релаксу! (вхідний квиток від 14 євро).
Поселення в готель/пансіонат.

Словаччина

Рекомендуємо: 

- відвідати Демановську печеру Свобода у Низьких Татрах. Природна краса Татр, гірський клімат, чисте повітря нададуть Тобі нових сил та енергії. Тут Ти можеш помилуватись сталактитами, сталагмітами, сталагнатами, що різними формами прикрашають печеру, а також помилуватись водоспадами з відкладень шаруватого кальцію (13 євро).

- трансфер у місто Ліптовський Мікулаш (4 євро). Ліптовський Мікулаш - адміністративний та культурний центр Ліптова, відомий туристичний регіон з багатою історією, де Ти зможеш відвідати музеї, галереї, а також стару синагогу, де сьогодні проводяться численні виставки та культурні заходи (можливість відвідати шопінг-центр TESCO). 

Ночівля.

День 3

Сніданок.
Рекомендуємо:

оглядову екскурсію по Кракову. У Польщі є декілька столиць: Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу (25 євро).

після запрошуємо на шопінг в BONARKA CITY CENTER – це популярний великий торгівельно-розважальний комплекс, у якому, без перебільшення, є все. Мешканці Кракова стверджують, що це найкращий торгівельний центр у Європі. Тут магазини відомих брендів, кав’ярні та ресторанчики з різноманітною кухнею та просто усі зручності, навіть для того, щоб просто прогулятися (трансфер 5 євро).
 

ZakopaneСловаччина

- вечеря "Знайомство зі Словаччиною" - традиційна словацька кухня під звуки циганської музики. Словацький овечий сир, ліптовська капустніца з ковбасками, голінка...ммм...Смачного! (20 євро)

Повернення в готель. Ночівля.
День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

Рекомендуємо:

відвідати Закопане. Найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжя польських Татр. Тут діють декілька десятків гірськолижних підйомників, трамплінів та лижних трас, проте місто приваблює туристів не тільки лижними трасами і пішохідними маршрутами, але і своєрідним гуральським фольклором, і мальовничою дерев'яною архітектурою, а життя головної вулиці - Крупувки, цілий рік бурлить місцевим колоритмом (15 євро).

KoshiceZakopaneKoshice

- оглядова екскурсія по Кошице (6 євро) — одному з найкрасивіших міст Європи, другому по величині у Словаччині! Саме тут ти познайомишся з шедевром готики — Собором Святої Єлизаветти, який будувався 2 століття, почуєш легенди про відомий "Дім Жебрака”, ну а найпривабливішим в Кошице є співучий фонтан, який щороку приваблює до себе все більше туристів!
Нічний переїзд до Львова.
День 5 Зранку прибуття до Львова (орієнтовно 08:00).
У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелі 2-3*/пансіонаті;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- групове медичне страхування;;
 
Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 40 євро/тур
- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.
 

ЦІНА 35 ЄВРО!!!

Добавити коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду