Закарпаття - 4 дні неперевершених вражень!


Львів - Трускавець - Лумшори - Ужгород - Мукачево - Косонь - Ботар - Синевир - Львів
Вересень Жовтень Листопад Лютий Березень
15, 29 13, 27 24 23 8*
* сезонна доплата 200 грн
 
День 1

8:30 збір групи на залізничному вокзалі.

09:00 - Львів. Автобусно-пішохідна екскурсія Львів Сьогодні і Вчора. Сьогодні Ти ознайомишся з розвитком міста, історією та культурою, - відвідаєш Собор св. Юрія — найкрасивішу пам'ятку епохи Бароко, візитну картку Львова - Оперний театр, гору Високий Замок, звідки бере свій початок історія заснування міста Львів. Гарний настрій та красиві фото гарантуємо, - адже з висоти понад 400 метрів відкривається неймовірний панорманий вигляд на місто!

Переїзд у м. Трускавець.

Серед мальовничих лісистих схилів Ти потрапиш у бальнеологічний курорт Європейського рівня! Атмосфера пахучих хвойних лісів та бювети з мінеральною цілющою водою "Нафтуся" неодмінно принесуть Тобі неземну насолоду.

Поселення у готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Переїзд у Лумшори.

Запрошуємо на "варіння у чані". Так, тут у селищі Лумшори ще з XVII ст місцеві жителі, а також гості влаштовують собі лікувальні розваги - чавунний чан, вода, насичена мінералами, вогнище - ось рецепт ідеального відпочинку!

Переїзд в Ужгород. (100 грн)

Chynad

Екскурсія містом. Сучасна назва «Ужгород» говорить сама за себе: місто-град над рікою Уж. Сучасне місто приваблює своєю різноплановою архітектурою, багатою історією, цікавими вуличками та мистецьким настроєм, який панує в кожному закутку цього міста.

Поселення у готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Переїзд в Мукачево.

Відвідування замку "Паланок”- древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами... Вільний час у місті.

MukachevoChynadMukachevo

Переїзд у с. Косонь. Відвідування комплексу "Термальні води Косино". Тут, на території дубового гаю, Ти потрапиш у термальний рай, де кожен неодмінно отримає все, що потрібно для повного релаксу! (вхідний квиток)

Поселення у готель. Ночівля.

День 4

Сніданок.

Переїзд у с. Ботар. Факультативно пропонуємо:

дегустація "Справжній гурман". Сьогодні ти потрапиш до справжнісіньої скарбниці смаколиків! Тут у селищі Ботар у Тебе є унікальна можливість скуштувати домашнього повидла, свіжовичавленого соку, ковбаси зі свині монголиці, а також збадьорити Свій організм місцевою паленкою! (80 грн/ос)

Наступним пунктом нашої подорожі є озеро Синевир. Тутешні краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, що спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець. Звідси і народна назва озера — Морське окоНе дарма озеро вважається однією з візитних карток Українських Карпат.

Переїзд до Львова. Прибуття орієнтовно о 21:00

 

 

 

Вартість туру

Дорослий/дитина

Більше 3 тижнів до початку туру

1300 грн

Більше 2 тижнів до початку туру

1400 грн

Менше 2 тижнів до початку туру

1500 грн

* - сезонна доплата - 150 грнВалюта 

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
Більше 3 тижнів до початку туру 43 40
Більше 2 тижнів до початку туру 55 50
Менше 2 тижнів до початку туру 59 55

 

 

У вартість входить:
- екскурсійне обслуговування по програмі
- проїзд автобусом
- проживання в готелі 2-3*, сніданки
- страхування
 
У вартість не входить:
- особисті витрати;
- вхідні квитки;
 
Добавити коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду