ПОЛЬСЬКЕ КОНСУЛЬСТВО УСКЛАДНЮЄ ДОКУМЕНТИ НА ВІЗУ!

Кілька днів тому на сайті польського візового центру було розміщено повідомлення про зміну правил прийому документів на візу з 15 жовтня.  

Кожному турагенту відомо, що до недавнього часу, список документів на отримання "польського шенгену" був найкоротшим: анкета, фото, копія паспорта. 

Багато турпрофі радили своїм туристам вибирати автобусні тури саме з польською шенгенською візою, що скорочувало час на підготовку документів і можна було отримати заповітний "шенген", приклавши мінімум зусиль. 
 
Що ж помінялося в списку документів, який вступить в силу з 15 жовтня?  

Пройшовши по цілій ланцюжку посилань, перед вами відкриється стандартний список документів на отримання "шенгенської візи", який можна бачити на сторінках іспанського, італійського, угорського і т.п. консульства, з усіма його принадами, типу: документи, що підтверджують вид діяльності, наявність фінансових засобів або зв'язків в Україні та документи, що підтверджують наявність фінансів на покриття витрат на території країн Шенгенського договору.
 
Іншими словами, тепер для отримання польської шенгенської візи до анкети, фото та копії паспорта потрібно додавати довідку з роботи і, в обов'язковому порядку, фінансові гарантії: довідку з банку з випискою про рух рахунки за останні 3 місяці, або тревел чеки на ім'я заявника, або заява спонсора, який бере на себе всі витрати. 

Як бачимо, начебто дрібниця додали, стандартну для всіх інших, а вже приємного мало, бо сотні офісних, працівників держструктур і бюджетників, які, в основній масі своїй, сміливо вибирали автобусні тури по Європі, в надії отримати польський шенген, яка не вимагав фингарантий, тепер повинні придумувати де їм взяти рахунок у банку з пристойними сумами руху по рахунку або тревел чеки, або спонсора, на худий кінець.

Добавити коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду